Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.09.2019 23:13
The Last of US 2 Ellie
3158V

The Last of Us 2 zostanie zaprezentowany pod koniec miesiąca. Naughty Dog zaprasza na imprezę

Szykuje się wielkie trzęsienie ziemi dla miłośników marki PlayStation. Pod koniec miesiąca odbędzie się wydarzenie, na którym powinniśmy zobaczyć gameplay z The Last of Us 2... A może nawet poznamy datę premiery? Naughty Dog zaprasza na imprezę.

Od bardzo dawna czekaliśmy na tę wiadomość. Naughty Dog jest gotowe do zaprezentowania nowych fragmentów rozgrywki z The Last of Us 2. Możemy nawet podejrzewać, że zaproszeni dziennikarze otrzymają szansę zagrania w większy etap opowieści z oczekiwanej od dawna gry.

24 września odbędzie się wydarzenie dla prasy związane z The Last of Us 2. Wiadomość potwierdził Geoff Keighley, na którego post odpowiedział Neil Druckmann – scenarzysta i reżyser gry wspomniał o „ostatnim przesłuchaniu”.

Potwierdzają się tym samym plotki, według których Naughty Dog zamierza przedstawić wybranym redakcjom większy fragment przygody. Dziennikarze podzielą się swoimi wrażeniami, a pewnie po kilku dniach szeroka publika zobaczy gameplay.

Pytanie pozostaje jedno – czy na tym show poznamy datę premiery? Mam szczerą nadzieję, że tak. Naughty Dog nie organizowałoby imprezy bez zapewnienia odpowiednich atrakcji. Warto podkreślić, 26 września odbędzie się kolejny Outbreak Day... Może w tym dniu spadnie embargo na prezentację wrażeń oraz szeroka publika zobaczy gameplay?

Warto spojrzeć:

Źródło: Twitter

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II