Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2019 21:39
PlayStation Logo
1905V

Sony ma szykować się do kolejnego wydarzenia. State of Play może odbyć się pod koniec miesiąca

Sony ma podobno wielkie plany na wrzesień. Firma nie tylko szykuje się do zaprezentowania szerokiej publiczności The Last of Us 2, ale Japończycy mają przygotować jeszcze jedno wydarzenie. W tym wypadku możemy raczej liczyć na show skupione na kilku tytułach.

Naughty Dog zaprasza już dziennikarzy na specjalny pokaz The Last of Us 2. Podczas wydarzenia szczęściarze powinni zagrać w oczekiwaną produkcję, a jednocześnie gracze mają nadzieję, że ukoronowaniem imprezy będzie prezentacja daty premiery.

Sytuacja jest jednak bardzo interesująca, ponieważ zdaniem Daniela Ahmada – pod koniec września odbędzie się dodatkowe wydarzenie Sony. Japończycy mają zapraszać zainteresowanych na jeszcze jedno show.

„To nie jest jedyne wydarzenie Sony w tym tygodniu”

Powyższą wiadomość Ahmad opublikował na forum ResetEra w temacie imprezy organizowanej przez Naughty Dog. Możemy w tej sytuacji przypuszczać, że Japończycy zaproszą graczy na kolejny State of Play, na którym nie zabraknie nowinek dotyczących innych tytułów zmierzających wciąż na PS4.

Ostatni State of Play odbył się w maju – w trakcie show zobaczyliśmy między innymi Monster Hunter Iceborne, MediEvil Remake, Final Fantasy 7 Remake czy też Predator Hunting Grounds.

Warto podkreślić, że starszy analityk Niko Partners często chwali się dojściem do zakulisowych informacji i jego wiadomości są w późniejszym terminie potwierdzane przez kolejnych producentów.

Warto spojrzeć:

Źródło: https://www.psu.com/news/sony-state-of-play-rumour/

Tagi: playstation playstation 4 ps4 state of play

Nie przegap