Iza Łęcka Iza Łęcka 18.09.2019 14:01
oppo ładowarki
701V

OPPO stawia na szybkie ładowanie. Firma prezentuje nowe technologie

OPPO zaprezentowało trzy technologie, których zadaniem jest zapewnienie ekspresowego ładowania smartfonów w erze 5G. Firma w błyskawiczny sposób dostarczy moc dla nowoczesnych telefonów, pozwalając jednocześnie użytkownikom pracować w nowym standardzie.

OPPO od kilku lat dostarcza na rynek smartfony, które charakteryzują się szybkim ładowaniem. Firma nie mówi dość, dlatego zapowiedziane zostały trzy technologie mające usprawnić życie użytkowników urządzeń mobilnych:

  • SuperVOOC 2.0 – debiutuje w OPPO Reno Ace. Zaawansowana technologia pozwoli naładować baterię o pojemności 4000 mAh w zaledwie 30 minut. Inżynierowie stawiają na nowoczesne elementy, dopracowaną konstrukcję oraz usprawniony proces produkcji, by zapewnić jak największą efektywność ładowania.
  • 30W Bezprzewodowy VOOC – pozwoli na szybkie ładowanie bez konieczności wykorzystywania kabla. Pierwszy raz bezprzewodowe ładowanie VOOC dorównuje przewodowemu pod względem szybkości.
  • VOOC 4.0 – stanowi przyszłość, na której chce bazować OPPO. Firma całkowicie odświeża technologię, a premiera nowej propozycji odbędzie się z modelem OPPO K5. Inżynierowie są przekonani, że VOOC 4.0 może stać się następnym standardem w dziedzinie szybkiego ładowania.

O nowoczesnych technologiach wypowiedział się Zhang Jialiang, szef zespołu OPPO odpowiedzialnego za technologie szybkiego ładowania, który zapewniał o możliwościach nowych rozwiązań:

„Szybkie ładowanie VOOC zmieniło podejście użytkowników do kwestii ładowania urządzeń i umożliwiło OPPO dostarczenie ponad 145 milionom osób na całym świecie najwyższej klasy funkcji uzupełniania energii baterii. OPPO będzie nadal doskonalić technologie VOOC, SuperVOOC i Wireless VOOC, aby zaspokajać potrzeby użytkowników w różnych sytuacjach.”

Przedstawiciele OPPO podkreślają, że wciąż zwiększa się zapotrzebowanie na energię przez nowoczesne aplikacje, a w dodatku sieci 5G będą wymagały większej żywotności i komfortu ładowania. Dlatego też korporacja nieustannie doskonali technologię błyskawicznego przesyłu energii, by zapewnić klientom nieprzerwane możliwości korzystania z urządzeń mobilnych.

Na naszym serwisie możecie również przeczytać:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 5G oppo oppo reno ace szybkie ładowanie