Iza Łęcka Iza Łęcka 28.08.2019 10:20
Huawei Mate 30 Pro
1680V

Huawei Mate 30 Pro z dziwnym umiejscowieniem aparatów? Przeciek potwierdza 4 obiektywy

Huawei już wkrótce zaprezentuje nowe smartfony, a najnowszy przeciek potwierdza wygląd Huawei Mate 30 Pro. Producent postawił na bardzo nietypowe ustawienie aparatów i firma pozwoli przygotowywać zdjęcia za pomocą czterech aparatów.

Huawei Mate 30 Pro i Huawei Mate 30 mają zostać zaprezentowane już w przyszłym miesiącu. Pierwszych dziennikarzy już podobno zaproszono na wydarzenie, które odbędzie się 19 września – będzie to bardzo ważny dzień dla sympatyków marki Huawei.

Firma szykuje się do pokazania dwóch flagowców – urządzenia mają swoją mocą oraz możliwościami zawstydzić konkurencję.  Co jednak możemy na pewno powiedzieć: chińska korporacja postanowiła zamieszać oferując ciekawą bryłę.

UniverseIce (znany informator) opublikował zdjęcie promujące Huawei Mate 30 Pro, który potwierdza wcześniejsze przecieki. Całkiem interesująco prezentuje się sprzęt, ponieważ producent stawia tym razem na mocno wystający element (wysepka?), na którym wylądowały aż cztery aparaty. Na zdjęciu widzimy także przód „Pro” - już wcześniej potwierdzono, że urządzenie otrzyma panel płynnie zachodzący na boki.

Huawei Mate 30 Pro i Huawei Mate 30 mają być prawdziwą rewolucją nie tylko ze względu na wygląd – według wciąż niepotwierdzonych informacji, urządzenia zostaną wyposażone w HiSilicon Kirin 990. Procesor zostanie pokazany na początku września.

Na dodatkowe konkrety musimy zaczekać, jednak możecie mieć pewność, że ustawienie aparatów w Huawei Mate 30 Pro nie jest przypadkowe. Twórcy mogą w tym wypadku zaskoczyć wrzucając w sprzęt kilka nowych funkcji.

Co sądzicie o wyglądzie Huawei Mate 30 Pro?

Huawei Mate 30 Pro przeciek
 
Polecamy również na naszym serwisie:

Źródło: https://www.techradar.com/news/huawei-mate-30-pro-promo-image-leak-shows-four-cameras-and-a-wide-notch

Tagi: Huawei Huawei Mate 30 Huawei Mate 30 Pro

Nie przegap