Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.09.2019 19:20
BioWare wierzy w Anthem
774V

BioWare wciąż poprawia Anthem i pracuje nad nowymi projektami

Choć na ten moment Anthem kojarzone jest z wielkim niewypałem, to twórcy wciąż wierzą w potencjał projektu i zamierzają go dalej rozwijać. Co więcej, BioWare zdradziło, że pracuje nad zupełnie nowymi projektami.

Anthem nie sprostało oczekiwaniom fanów i trzeba to śmiało stwierdzić. Nie jest grą złą, ale daleką od tego, czym miała i mogła być. Choć wielu ludzi postawiło na niej krzyżyk, to twórcy wciąż wierzą, że potencjał, który niewątpliwie ma, można znacznie rozwinąć. 

Potwierdził to generalny menadżer BioWare, Casey Hudson, za pośrednictwem oficjalnego bloga studia. Przyznał, że wciąż "wierzy" w Anthem, a wśród załogi są ludzie, którzy pracują nad długoterminowymi planami odnośnie do gry:

W ciągu ostatnich kilku tygodni prowadziliśmy nasz "Cataclysm" w Anthem - trwające cały sezon wydarzenie z nowymi arenami, wrogami, wyzwaniami i nagrodami. Mamy sporą ekipę, która pracuje nad grą zarówno w Austin, jak i Edmonton. Choć wspaniale było zobaczyć reakcję fanów na "Cataclysm", to wiemy, że jest jeszcze wiele do zrobienia.

Chociaż zespół pracuje nad długoterminowym planem rozwoju gry, to nadal będzie dostarczał aktualizacje. Wierzę w Anthem i chciałbym, aby ten świat rósł, ewoluował i funkcjonował przez lata. Dziękujemy za cierpliwość i wsparcie, ponieważ stale pracujemy nad ulepszeniami.

Nie była to jednak jedyna, duża informacja w rzeczonym wpisie. Hudson zdradził, iż BioWare pracuje nad innymi, dużymi rzeczami:

W przygotowaniu mamy jeszcze inne duże projekty. Chciałbym móc powiedzieć więcej, ale w tej chwili są one w większości bardzo tajne.

Menadżer dodał na końcu, że rozwój Dragon Age 4 zmierza w dobrym kierunku, ale o tym pisaliśmy już w tym miejscu.

Sprawdź też:

Źródło: https://mp1st.com/news/bioware-believes-in-anthem-several-other-big-projects-being-worked-on

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts

Nie przegap