Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 04.09.2019 22:00
Anthem. Nowy patch dodaje nową zawartość oraz eliminuje niektóre błędy
1063V

Anthem. Nowy patch dodaje nową zawartość oraz eliminuje niektóre błędy

Studio BioWare właśnie opublikowało najnowszą łatkę do swojej najnowszej gry, Anthema. Patch eliminuje irytujące błędy i dodaje trochę nowej zawartości.

Mimo odejścia Bena Irvinga z załogi odpowiadającej za grę Anthem, zespół jak na razie nie ma zamiaru porzucać swojego projektu. Chyba domyślają się, że takie posunięcie skutkowałoby postawieniem krzyżyka nad kanadyjską ekipą przez graczy. Wiemy, że w studiu nie dzieje się dobrze, główny reżyser gry Dragon Age 4 - Fernando Melo również opuścił ekipę. 

Anthem, który zaliczył trudny start, nie został ciepło przyjęty przez fanów BioWare oraz sieciowych strzelanek. Produkcja borykała się z dużymi problemami technicznymi, użytkownicy, którzy dostali się do beta-testów nie mogli nawet przetestować gry ze względu na problemy z serwerami. A jak pamiętamy, BioWare mówiło, że przygotowało odpowiednią ilość serwerów - czyżby nie spodziewali się takiego odzewu? Mimo wszystko, gra nadal jest aktualizowana, ostatnio do strzelanki dodano ogromną aktualizację, wprowadzającą nowy event zatytułowany "Kataklizm". Wielu graczy postanowiło powrócić do produkcji i dać grze kolejną szansę.

Dzisiaj dostaliśmy patcha oznaczonego numerem 1.4.0, który wprowadza masę zmian, eliminuje błędy. Lista jest ogromna, więc odsyłam Was na oficjalną stronę EA.

Anthem to gra action-RPG z rozgrywką nastawioną na multiplayer wyprodukowana przez studio BioWare i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

O Anthem, warto przeczytać:

 

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts