Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 15.09.2019 16:40
Dauntless. Produkcja już niebawem opuści Wczesny Dostęp
615V

Dauntless. Produkcja już niebawem opuści Wczesny Dostęp

Phoenix Lab poinformowało, że ich gra już za niecałe dwa tygodnie opuści wczesny dostęp. Wersja 1.0 tuż tuż...

Graliście w Dauntless? Jeśli tak, mamy dla Was dobrą wiadomość. Studio Phoenix Lab opublikowało trailer na swoim kanale YouTube, który informuje nas o premierze wersji 1.0 swojej gry.

Tak więc produkcja powoli wychodzi z Wczesnego Dostępu i od 26 września będzie dostępna jako pełnoprawna gra. Wraz z aktualizacją oznaczoną 1.0 pojawi się kolejny update zatytułowany "Aether Unbound". Dostaniemy nowego behemota, nowy rodzaj nieznanej do tej pory broni oraz odmłodzony Hunt Pass. To jednak nie wszystko, bo twórcy oznajmili, że nie mają zamiaru spocząć na laurach - w bliskiej przyszłości mają pojawić się kolejne duże aktualizacje.

Produkcja studia Phoenix Labs, które założone zostało przez były pracowników Riot Games, nie stawia dużego nacisku na fabułę. Akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie przypominającym Ziemię, gdzie dochodzi do kataklizmu, w wyniku którego planeta zostaje zdewastowana, a na jej powierzchnię zaczynają wyłazić wielkie niebezpieczne stworzenia zwane Behemotami. My wcielamy się tu w łowcę (ewentualnie łowczynię; gra daje możliwość stworzenia własnej postaci), którego zadaniem jest polować na te potwory. Produkcja jest darmowa, jeśli chcecie zagrać, kliknijcie tutaj.

Warto przeczytać:

Tagi: Dauntless Phoenix Labs