Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 14.09.2019 14:25
Death Stranding. Modernizacja plecaka i relaks w wodzie na świeżutkim gameplayu
2145V

Death Stranding. Modernizacja plecaka i relaks w wodzie na świeżutkim gameplayu

Kolejny dzień Tokyo Game Show ruszył z przytupem. O 10:00 polskiego czasu, Hideo Kojima rozpoczął kolejny pokaz swojego oczka w głowie, czyli Death Stranding. 

Oglądaliście już przedwczorajszy gameplay? Jeśli nie, możecie rzucić okiem klikając tutaj. Jeśli tak i nadal Wam mało, Hideo Kojima postanowił wypuścić kolejny fragment rozgrywki, który trwa około 35 minut.

Poprzednio twórca postanowił pokazać podstawowe mechaniki gry oraz jak gracz wpływa na świat. W dzisiejszym gameplayu widzimy Sama Bridge'a w pokoju. Najprawdopodobniej jest to pomieszczenie, w którym będziemy mieszkać. Możemy robić tutaj różne aktywności, począwszy od umycia się aż do wybrania wyposażenia - jak widzimy, w naszym prywatnym pokoju będzie nam towarzyszyć znane już z poprzednich materiałów dziecko.

Większość gameplaya skupia się na wyposażeniu i wyglądzie bohatera. Przed każdym zadaniem będziemy mogli zmodernizować swój plecak i zdecydować jakie wyposażenie chcemy wybrać na dane zadanie. Jak sami zaraz pewnie zobaczycie, Sam może wybrać sobie również jakie chce ubrać buty, kombinezon czy nawet okulary. Główny bohater lubi robić sobie zdjęcia, dzięki czemu często przybiera różne pozy do zdjęć.

 

Druga część gameplaya skupia się na modyfikacji pokoju, możemy malować ściany na różne kolory czy też wylewać napój energetyczny na kamerę. Jak przyzwyczaił nas już Hideo Kojima, podczas rozgrywki nie zabrakło sikania. Resztę do odkrycia zostawiam Wam. Zaznaczam, że w poniższym materiale nie ma żadnych spoilerów dotyczących fabuły. Pojutrze, czyli w poniedziałek ma zostać opublikowany materiał po angielsku, więc jeśli nie macie zamiaru oglądać japońskich znaczków, musicie poczekać jeszcze dwa dni. Przypomnijmy, że premiera gry jest zapowiedziana na 8 listopada bieżącego roku. Produkcja będzie dostępna tylko na PS4, choć istnieją plotki, że w bliskiej przyszłości zawita również na platformę PC.

Warto przeczytać:

 

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment