Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 15.09.2019 13:35
Tales of Arise. Świeży zwiastun prezentuje fabułę i piękny świat gry
604V

Tales of Arise. Świeży zwiastun prezentuje fabułę i piękny świat gry

Kolejny zwiastun prezentuje fabułę i piękny świat Tales of Arise, jakie ujrzymy na konsolach oraz komputerach osobistych już w przyszłym roku.

Fabuła Tales of Arise kręci się wokół planet Dahna i Rena. Mieszkańcy pierwszej z nich zawsze widzieli w tej drugiej planecie lepszy, boski i sprawiedliwy świat, choć rzeczywistość jest zgoła odmienna.

Przez 300 lat Rena eksploatowała bowiem Dahne pozbawiając żyjących tam ludzi wolności i godności. Główny bohater i bohaterka Tales of Arise, choć pochodzą z różnych światów, mają wspólny cel: lepszą przyszłość. Twórcy stawiają zatem na dosyć zaawansowaną, bardziej współczesną już narrację, pokazując nam solidnie przygotowane i wyreżyserowane scenki.

Możliwości jakie daje w tym zakresie Unreal Engine 4 są naprawdę świetne i za pomocą relatywnie prostych metod deweloperzy mogą sprawić, że Tales of Arise będzie pierwszą prawdziwie next-genową odsłoną serii. Niestety na to sobie jeszcze nieco poczekamy, a tymczasem zapraszam Was do obejrzenia poniższego zwiastuna ukazującego fragmenty historii oraz ponownie krótkie urywki rozgrywki

Polecamy również:

Tagi: Bandai Namco Tales of Arise

Nie przegap