Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.09.2019 18:00
Dragon Ball Z: Kakarot z rozgrywką Vegetą
718V

Dragon Ball Z: Kakarot z materiałem przedstawiającym Vegetę. W grze pokierujemy Księciem Saiyan

Podczas Tokyo Game Show 2019 otrzymaliśmy kolejny materiał mocno wyczekiwanej gry z uniwersum Smoczych Kul. Jest on o tyle ciekawy, że prezentuje rozgrywkę w roli dumnego Księcia Saiyan, Vegety!

Dragon Ball Z: Kakarot wygląda jak pozycja obowiązkowa dla fanów dzieła od Akiry Toriyamy. Każdy kolejny zwiastun potęguje stopień wyczekiwania na tytuł i nic w tym dziwnego - od dawna czekaliśmy na grę, która odda do naszej dyspozycji względnie otwarty świat, który znamy z kart mangi i animowanej adaptacji. 

Najnowszy materiał wideo prezentuje nam rozgrywkę w roli Vegety. Gracz sterujący nim porusza się po mapie i wykonują masę różnych aktywności. Podczas 15 minut materiału możemy oglądać dumnego bohatera w jego codziennym stroju (charakterystyczna, różowa koszula), gdy trenuje, zbiera ryby, zbiera przedmioty, bądź zwyczajnie biega po mieście.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że w grze pojawi się także saga Majin Buu, więc oficjalnie możemy stwierdzić, że dane nam będzie przebrnąć przez całą fabułę z Dragon Ball Z - od pojawienia się na Ziemi Raditza, aż po pokonanie różowego antagonisty

Dragon Ball Z: Kakarot zadebiutuje w Europie już 17 stycznia 2020 roku. Tymczasem rzućcie okiem, na opisane wyżej wideo:

Więcej o tym tytule przeczytasz tutaj:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/09/check-out-new-dragon-ball-z-kakarot-vegeta-gameplay-from-tgs-2019/

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot

Nie przegap