Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 15.09.2019 09:26
Sonic at the Olympic Games. Mobilne Igrzyska Olimpijskie na zwiastunie
361V

Sonic at the Olympic Games. Mobilne Igrzyska Olimpijskie na zwiastunie

Sonic i spółka ponownie zapraszają nas na Igrzyska Olimpijskie, które tym razem odbędą się w Tokyo  w 2020 roku. Sega z tej okazji zachęca nas do mobilnej gry Sonic at the Olympic Games.

Sega już od lat współpracuje z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim, dla którego wspólnie z Nintendo przygotowuje gry z Soniciem, Mario i resztą znanych bohaterów w rolach głównych.

W przyszłym roku sytuacja się nieco zmieni, albowiem zamiast dostać tradycyjnie jednej dużej produkcji z wspomnianymi wyżej maskotkami, Japończycy szykują aż 3 pełnoprawne tytuły. Obok realistycznego Olympic Games Tokyo 2020: The Official Video Game oraz bardziej rodzinnego Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020, Sega zamierza uderzyć w szalenie prędko rozwijający się sektor mobilny i zaoferuje nam odrobinę okrojoną, choć wciąż ciekawą wersję wirtualnych Igrzysk Olimpijskich.

Już wiosną 2020 roku Sonic trafi na stadiony w Tokyo, gdzie wraz z Eggmanem, Tailsem i innymi gwiazdami swego uniwersum, zapewni frajdę miłośnikom darmowych gier na urządzenia przenośne. Poniżej macie świeży zwiastun prezentujący wybrane atrakcje.

Tagi: mario Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 Sega Sega Sports

Nie przegap