Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 15.09.2019 10:44
Gwint. Dodatek "Żelazna Wola" dodaje 80 nowych kart
1030V

Gwint. Dodatek "Żelazna Wola" dodaje 80 nowych kart

CD Project RED nie zwalnia tempa. Już niedługo do gry trafi dodatek, w którym będziemy mogli zagrać 80 nowymi kartami.

Zespół z Warszawy nie zwalnia tempa. Dopiero co czytaliśmy o dacie premiery Gwent: The Witcher Card Game na urządzenia mobilne, a teraz dowiadujemy się, że już w bliskiej przyszłości będzie nam dane zagrać nowymi kartami.

Północ rośnie w siłę, a Radowid powraca, by pokazawać swoim wrogom prawdziwą sprawiedliwość — wymierzaną ogniem i mieczem. Możesz stanąć u jego boku lub sprzeciwić się królewskim nakazom, ale cokolwiek wybierzesz, weźmiesz udział w najbardziej zażartych bojach w historii GWINTA. Powróć na pole bitwy pod Brenną, poznaj tajemnice Salamandry lub dołącz do kompanii szlachetnych złoczyńców Gascona — w dodatku GWINT: Żelazna Wola nie zabraknie okazji do bitki.

Dostaniemy 80 kart z czego 21 będzie neutralnych. Już teraz możemy składać zamówienie przedpremierowe, każdego zainteresowanego odsyłam tutaj. Premiera dodatku jest zapowiedziana na 2 października bieżącego roku - jeśli skusimy się kupić grę wcześniej to dostaniemy 3 upominki. Pierwszym z nich jest 25 beczek Żelaznej Woli premium - plansza okręt, drugim z nich jest animowany rewers Żelaznej Woli, a trzecim skórka Radowida "Protektor Północy". Jak sami widzimy, CD Project RED lubi zachęcać do pre-orderów. Dodatek został wyceniony na 165 zł.

Warto przeczytać;

Tagi: CD Projekt RED Gwent: The Witcher Card Game