Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2019 16:23
Gwint IOS
1164V

Gwint już wkrótce na smartfonach i tabletach. CD Projekt RED potwierdza datę premiery

Już wkrótce Geralt rozpocznie podbijanie nowej platformy. CD Projekt RED potwierdził datę wprowadzenia Gwinta na urządzenia mobilne z systemem iOS. Z tej okazji otrzymaliśmy nowy zwiastun oraz możemy przygotować się na premierę.

CD Projekt RED nie rezygnuje z Gwinta. Karciana produkcja walczy o uwagę graczy na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, ale już wkrótce rozpocznie się jeden z najważniejszych testów dla propozycji Polaków.

Gwent: The Witcher Card Game od 29 października będzie dostępny na urządzeniach mobilnych z systemami iOS – na dobry początek CD Projekt RED zaoferuje rozgrywkę na iPhone'ach oraz iPadach, ale w niedalekiej przyszłości odbędzie się także premiera na Androidzie.

Karcianka potrzebuje przynajmniej 2,6GB wolnej przestrzeni na dane i zadziała z systemem iOS 12 lub nowszym. Firma podkreśla, że zapewni pełne wsparcie od iPhone'a 6S, iPada Mini 4, czy też nowszych – iPada 5. generacji, iPada Air 2 oraz iPada Pro.

Gwint na iOS zaoferuje wszystkie funkcje znane z PC, a CD Projekt RED odpowiednio przebudował interfejs. Studio zapewni także cross-progresję oraz cross-zakupy pomiędzy PC i iOS (bez konsol!).

Zainteresowani mogą już teraz złożyć zamówienie przedpremierowe.

Warto sprawdzić inne materiały z TGS na naszym portalu:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: CD Projekt RED Gwent: The Witcher Card Game

Nie przegap