Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.09.2019 19:20
Borderlands 3 z zadowalającym startem na PC
1545V

Borderlands 3 ze świetnym startem na PC. Szczytowa liczba graczy dwukrotnie wyższa niż w drugiej części

Randy Pitchford ogłosił, za pośrednictwem Twittera, że start najnowszej części cyklu Borderlands na PC okazał się ogromnym sukcesem. 

Borderlands 3 to kontynuacja niezwykle popularnej serii od Gearbox Software, która po długich wyczekiwaniach wreszcie zadebiutowała wczoraj, 13 września. I wygląda na to, że premiera okazała się ogromnym sukcesem - z biznesowej perspektywy oczywiście. 

CEO Gearbox, Randy Pitchford, podzielił się ogromnym osiągnięciem najnowszego tytułu studia na Twitterze. W wymownym wpisie możemy przeczytać:

Zabawny fakt: Na PC, jak mówią dane, w szczytowym momencie dnia premiery Borderlands 3, liczba graczy była dwukrotnie wyższa, niż rekordowa wszech czasów w Borderlands 2. WOW! Ludzie, jesteście niesamowici!

Ma to wyjątkowo duże znaczenie w kontekście kontrowersji związanych z tym, iż gra zadebiutowała wyłącznie w Epic Games Store. Wygląda na to, iż nie przeszkodziło to w wysokiej sprzedaży serii. a sam Randy wydaje się zadowolony z przebiegu sprawy. Zastanawiające jest jednak to, iż nie dostaliśmy żadnych danych sprzedażowych. 

Więcej o Borderlands 3 na naszej stronie:

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/borderlands-3-had-a-successful-pc-launch-concurrent-players-twice-as-high-as-borderlands-2s-all-time-peak/

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software