Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.09.2019 15:39
Legion Samobójców z całą obsadą
1932V

Suicide Squad. Reżyser przedstawił kompletną obsadę

James Gunn, reżyser filmu, ogłosił za pośrednictwem Twittera nazwiska, które pojawią się w produkcji. Trzeba przyznać, że lista robi ogromne wrażenie!

Ekipa "Legionu Samobójców" wejdzie na plan filmowy już w nadchodzącym tygodniu. Z tej okazji James Gunn zamieścił na Twitterze specjalną grafikę, która zdradza nazwiska aktorów wcielających się w główne role najnowszego materiału z uniwersum DC. 

Potwierdziły się przypuszczenia, iż do obsady wróci kilka nazwisk z poprzedniej adaptacji. Na plan powrócą: Margot Robbie (jako Harley Quinn), Viola Davis (jako Amanda Waller), Joel Kinnaman (jako Rick Flag) i Jai Courtney (jako Boomerang). Wśród nazwisk brakuje Jareda Leto, który pomimo wysokich umiejętności aktorskich, zawiódł oczekiwania fanów względem roli Jokera. 

Oprócz powyższych dostaliśmy także nazwiska dwudziestu innych aktorów, których nie mieliśmy okazji widzieć w poprzedniej wersji filmu. Którzy robią największe wrażenie? Zdecydowanie Peter Capaldi, Idris Elba, John Cena, Michael Rooker oraz bardzo lubiany Taika Waititi. I choć cała obsada robi ogromne wrażenie, to najprawdopodobniej część będzie miała swój ledwie symboliczny udział.

Jeśli chodzi o pozostałe nazwiska, to możecie zapoznać się z nimi we wpisie Jamesa Gunna poniżej. Tymczasem warto przypomnieć, że odświeżony "Suicide Squad" zadebiutuje na dużych ekranach w sierpniu 2021 roku

Więcej o komiksowych adaptacjach przeczytasz na naszej stronie:

Źródło: Twitter

Tagi: DC Comics idris elba james gunn john cena Legion samobójców Suicide Squad