Tytus Stobiński Tytus Stobiński 26.08.2019 13:33
Need for Speed: Heat
917V

Need for Speed: Heat dostarczy nam zróżnicowaną ścieżkę dźwiękową, zależną od wielu aspektów

Informacje o najnowszej odsłonie serii Need for Speed trafiły do nas zupełnie niespodziewanie, a tegoroczna edycja targów Gamescom dostarczyła również pierwsze pokazy rozgrywki w samochodówce od EA.

Po pierwszych szczegółach na temat Need for Speed Heat, przyszła pora na kolejne fakty dotyczące osadzonej w Miami ścigałki. Podczas wywiadu z redakcją portalu VG247, Riley Cooper będący dyrektorem kreatywnym nowej odsłony, wypowiedział się na temat ścieżki dźwiękowej, jaka będzie nam towarzyszysz podczas kolejnych pościgów z policją. Jak się okazuje, tym razem developer stawia na dwie ścieżki. Elektroniczne, dość agresywne dźwięki będą rozbudzać nas w trakcie trwania nielegalnych, nocnych wyścigów, natomiast spokojnie płynące brzmienia spróbują nas wyluzować w ciągu dnia.

Jak zapewnia twórca, są jeszcze inne czynniki, które stanowią o tym, jaki rodzaj muzyki popłynie z głośników, jednak pory dnia stanowią tu bardzo ważny aspekt. Ghost Games nie chce obecnie ujawniać listy artystów, ale dostaliśmy zapewnienie, że możemy liczyć na różnorodność.

Premiera gry zaplanowana jest na 8 listopada, a Heat ukaże się na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych.

Warto się również zainteresować:

 

Źródło: https://gamingbolt.com/need-for-speed-heat-features-a-modern-soundtrack-that-changes-based-on-time-of-day

Tagi: Electronic Arts Ghost Games Need for Speed: Heat

Nie przegap