Tytus Stobiński Tytus Stobiński 23.08.2019 12:57
Need for Speed: Heat
720V

Need for Speed: Heat nie wymaga od nas połączenia z internetem. Stałe łącze daje jednak nieco plusów

Gry, które stawiają przed nami wymóg stałego podłączenia do sieci budzą raczej mieszane odczucia. Oczywiście, większość z nas i tak ma stały dostęp to internetu, jednak w momencie, kiedy tytuł bazujący głównie na doświadczeniu płynącym z trybu dla pojedynczego gracza nie jest w stanie uruchomić się przez brak internetu - pojawia się frustracja.

Zapowiedziany nagle Need for Speed Heat przeniesie graczy do słonecznego Miami, gdzie za dnia będziemy podejmować się mniej lub bardziej głośnych, oficjalnie zorganizowanych wyścigów, natomiast nocą wkroczymy do samego serca street racingu, mierząc się tym samym z uporczywą policją. Ciężko powiedzieć, czy tytuł chce cofnąć się do starszych odsłon serii, czy też dalej zmierza ścieżką, jaką seria obrała na przełomie ostatnich lat. Z całą pewnością jednak, Need for Speed potrzebuje tytułu z naprawdę wysokiej półki, jeżeli chce powrócić do łask fanów arcade'owych ścigałek.

W wywiadzie udzielonym redakcji portalu Twinfinite, zespół Ghost Games, któremu ponownie powierzono prace nad odsłoną NFS-a zapowiedział, że gra nie będzie wymagała od nas stałego połączenia z internetem. Całość możemy więc ukończyć zupełnie samemu, jednak granie w sieci ma swoje plusy. W momencie, gdy nasze Miami otwarte jest na innych kierowców, ci mogą nam pomóc w odwróceniu uwagi policji i zgubieniu ogona ciągnącego się za naszym samochodem. Również jeżeli podczas pościgu natrafimy na gracza z wyższym poziomem poszukiwania, gliny prawdopodobnie skupią swoją uwagę na nim, odpuszczając tym samym nam.

A ja tylko przypomnę, że developer potwierdził brak jakichkolwiek lootboxów w Need for Speed: Heat, a to już całkiem niezły początek, jeżeli spojrzymy, że wydawcą jest EA.

Więcej na ten temat:

 

Źródło: https://gamingbolt.com/need-for-speed-heat-will-not-require-a-persistent-internet-connection

Tagi: Electronic Arts Ghost Games Need for Speed: Heat

Nie przegap