Tytus Stobiński Tytus Stobiński 12.09.2019 16:27
Watch Dogs Legion
522V

Watch Dogs Legion z zawartą opcją permanentnej śmierci. Ubisoft doda nieco ekscytacji do swojej serii

Wiemy już doskonale, że przy Watch Dogs Legion twórcy oddadzą nam niespotykane dotąd w serii pole do działania, a wszystko za sprawą systemu rekrutacji postaci trzecich. To jednak nie wszystko z nowości, jakie pojawią się w grze. 

Gry wideo obecnie w większości cechują się tym, że przy nieudanej próbie ukończenia misji, możemy wczytać ostatni zapis gry i spróbować sił kolejny raz. Zdarzają się jednak tytuły, które zazwyczaj na najwyższym poziomie trudności "oferują" opcję tzw. permanentnej śmierci, za sprawą czego w przypadku porażki, jesteśmy zmuszeni do ponownego rozpoczęcia rozgrywki od jej początku. 

Jak zapowiedział właśnie Ubisoft, wariacja tego trybu pojawi się w nadchodzącym Watch Dogs Legion. Podczas wykonywania misji, może zdarzyć się tak, że zakończy się ona niepowodzeniem. Wówczas, możemy poddać się, a nasi agenci trafią do szpitala lub aresztu. Jeżeli jednak uznamy, że gra warta jest ryzyka, możemy działać dalej, lecze musimy mieć na uwadze, że gdy członek naszego zespołu ginie - to w grze już się nie pojawi.

Według developera dodaje to odrobinę ekscytacji i zmienia sposób w jaki podchodzimy do rozgrywki. A co Wy uważacie? Jesteście zwolennikami takich rozwiązań?

Więcej na temat nowej części Watch Dogs na naszym portalu:

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion

Nie przegap