Tytus Stobiński Tytus Stobiński 12.09.2019 15:12
The Beast Inside
700V

The Beast Inside z konkretną datą premiery. Już wkrótce będziemy się bać

Coraz większa liczba polskich developerów zabiera się za tworzenie gier będących miksem symulatorów chodzenia i horrorów. Tak samo jest i tym razem, a studio, które próbuje swoich sił to Movie Games.

W sieci pojawiły się nowe materiały z powstającego właśnie The Beast Inside, horru produkcji rodzimego studia Movie Games. Być może nie słyszeliście jeszcze o grze, więc pozwólcie, że nakreślę o czym opowiadać będzie polski horror. Wcielamy się w rolę agenta CIA, który opuszcza pełne zgiełku miasto, by w samotności na wiejskich terenach pracować nad złamaniem szyfru. W domu, gdzie przebywa, odkrywa pamiętnik Nicolasa, jednego z mieszkańców, który to brał udział w wojnie secesyjnej. 

Jego niepokojące treści szybko zaczynają wydostawać się ze stronnic i siać przerażenie w świecie Adama. Tytuł ma wystarczyć na około 7-10 godzin zabawy i kosztować 30 dolarów. Premiera gry zaplanowana jest już na 17 października, lecz The Beast Inside wpierw trafi na komputery osobiste, a następnie w nieco późniejszym czasie na PlayStation 4 i Xboksa One.

A poniżej możecie zobaczyć ponad 10-minutowy gameplay pochodzący prosto z tegorocznej edycji targów Gamescom:

Dacie szansę produkcji?

Więcej o horrorach na naszym portalu:

Tagi: Illusion Ray The Beast Inside