Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.09.2019 17:01
Resident Evil Outbreak
6444V

Nowy Resident Evil oficjalnie. Capcom pokazuje kooperacyjną odsłonę kultowego horroru

Koniec wyczekiwania. Capcom właśnie opublikował pierwszy materiał z nowej odsłony Resident Evil. Twórcy pracują nad kooperacyjną zabawą, która może okazać się przyjemną odskocznią od znanych i cenionych odsłon serii.

Project REsistance zostało ujawnione przez Capcom pod koniec ubiegłego miesiąca. Gracze dość prędko połączyli tytuł z kooperacyjną produkcją, a dzisiaj w końcu możemy spojrzeć na pełny materiał. To oczywiście dopiero początek, ponieważ nowy Resident Evil zostanie szczegółowo przedstawiony w tym tygodniu.

Japończycy chcą wykorzystać potencjał drzemiący w Tokyo Game Show i podczas imprezy pokażą konkretną rozgrywkę – gracze odwiedzający targi otrzymają nawet szansę zapoznania się z grą. Twórcy przygotowali grywalny kod, więc już wkrótce otrzymamy konkretne informacje dotyczące rozgrywki.

Nowy Resident Evil stawia na kooperację

Grą ma także chwalić się Sony. Producent zorganizuje małe show, podczas którego zostanie zaprezentowana między innymi nowa część kultowego horroru. Bardzo możliwe, że to właśnie na pokazie PlayStation zostanie przedstawiony konkretny gameplay.

Dzisiaj otrzymaliśmy pierwszy zwiastun, który zapowiada „zupełnie nowy, zespołowy survival horror”, jednak tak jak wspomniałem – konkretny pokaz odbędzie się dopiero w tym tygodniu. Mimo wszystko już widzimy czwórkę bohaterów oraz pewnie głównego złego.

Warto spojrzeć:

Tagi: Capcom Project Resistance resident evil Resident Evil Outbreak