Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2019 14:07
Nintendo Ring Fit Adventure
841V

Nintendo Ring Fit Adventure zaprezentowany. Nintendo zaprasza do rozgrywki i ćwiczeń

Nintendo pokazało Nintendo Ring Fit Adventure, czyli kolejne urządzenie przygotowane z myślą o Nintendo Switchu. Nie jest to typowy sprzęt do fitnessu, ponieważ deweloperzy zadbali o pełnoprawną grę, która jednak wymaga między innymi biegania przed ekranem telewizora.

Nintendo Ring Fit Adventure łączy przyjemne z pożytecznym. Pod względem budowy gracze otrzymają obręcz, do której zostanie włożony jeden Joy-Con, a następnie zainteresowani wezmą udział w przygodzie. Główny bohater zmierzy się z licznymi przeciwnikami, będzie biegał, unikał pułapek i wszystkie czynności wykonamy za pomocą ćwiczeń.

Nintendo zapewni także standardowe ćwiczenia – sprawdzimy różne treningi oraz mini-gry i wszystkie czynności mają wymęczyć zainteresowanych. Korporacja podkreśla, że użytkownicy nie muszą mieć żadnego doświadczenia z fitnessem, ponieważ wszystkie szczegóły zostaną przedstawione na ekranie. W dodatku konsola zapewni informacje zwrotne, które podsumują nasz trening. Producent pomyślał nawet o „cichym trybie”.

Premiera Nintendo Ring Fit Adventure odbędzie się 18 października – klienci w pudełku otrzymają grę oraz cały potrzebny sprzęt. Sprzęt będzie dostępny jednocześnie na całym świecie, więc zainteresowani mogą szykować pieniądze i wolny czas na bieganie przed ekranem telewizorów.

Warto sprawdzić inne materiały z TGS na naszym portalu:

Tagi: Nintendo Nintendo Ring Fit Adventure Nintendo Switch