Iza Łęcka Iza Łęcka 11.09.2019 13:35
Xbox Scarlett Phil Spencer
2859V

Xbox Scarlett z grywalnymi produkcjami. Phil Spencer już grał na next-genie

Xbox Scarlett wyląduje na półkach sklepowych dopiero za rok, ale już teraz szef marki Xbox mógł zakosztować w nowej generacji. Phil Spencer podczas spotkania z Bungie pochwalił się unikatowym doświadczeniem.

Microsoft sprytnie nakręca hype na nową generację. Wczoraj The Coalition wspomniało o dedykowanych rdzeniach dla ray tracingu, a w sprawie nowej konsoli nie omieszkał wypowiedzieć się także szef marki Xbox. Phil Spencer był gościem Bungie, które promuje nowy dodatek do Destiny 2 i podczas transmisji padły znaczące słowa:

Szef marki Xbox miał już okazję grać w pierwsze gry na Project Scarlett, więc najwidoczniej wielkie założenia korporacji z Redmond dotyczące wprowadzenia next-gena na rynek idą zgodnie z planem. Zgodnie z oficjalnymi informacjami – konsola ma trafić na rynek pod koniec 2020 roku.

Możemy w tej sytuacji przygotowywać się na kolejne prezentacje – wielkie wydarzenie ujawniające konsolę powinno odbyć się na E3 2020. Microsoft w ostatnich latach potwierdził, że nadal chętnie przedstawia swoje największe hity właśnie w Los Angeles.

O Microsofcie możecie również przeczytać na naszym serwisie:

Źródło: https://www.windowscentral.com/microsofts-phil-spencer-played-first-xbox-scarlett-games-week

Tagi: Microsoft phil spencer PROJECT SCARLETT Xbox xbox scarlett