Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2019 19:36
Microsoft xbox
2182V

Microsoft w październiku zaprezentuje nowy sprzęt. Firma zaprasza dziennikarzy na wydarzenie

Microsoft rozesłał pierwszą turę zaproszeń na wciąż tajemniczą imprezę. Wydarzenie odbędzie się w Nowym Jorku i podczas show zobaczymy nowy sprzęt przygotowany przez korporację z Redmond.

2 października odbędzie się specjalne wydarzenie Microsoftu. Firma właśnie zaprasza wybranych dziennikarzy na show, podczas którego zostanie zaprezentowany nowy sprzęt. Według pierwszych informacji możemy liczyć na pokaz kilku urządzeń.

Nie możemy raczej liczyć na prezentację Xbox Scarlett (takie przyjemności zostaną pokazane pewnie na E3 2020), ale impreza może zostać poświęcona między innymi marce Surface. W ubiegłym roku na bliźniaczym show pokazano Surface Pro 6.

Czego możemy się tym razem spodziewać? Informatorzy wspominają o nowym Surface Pro oraz zupełnie nowej linii oferującej podwójny monitor – w ostatnich miesiącach kilku producentów pokazało laptopy z drugim ekranem.

Na dodatkowe szczegóły musimy oczywiście zaczekać, jednak miłośnicy marki Surface muszą pamiętać o nadciągającym wydarzeniu. W kolejnych dniach powinny zostać ujawnione pierwsze przecieki dotyczące prezentacji.

Microsoft event 10 2019
Warto spojrzeć:

Źródło: Twitter

Tagi: Microsoft Microsoft Surface surface