Tytus Stobiński Tytus Stobiński 09.09.2019 14:21
Cyberpunk 2077
837V

Cyberpunk 2077 z osobnym zespołem wypełniającym świat aktywnościami. CD Projekt RED nie zwalnia tempa

Wiedźmin 3: Dziki Gon posiadał wiele zalet, ale jedną z najmocniejszych stron gry były świetnie rozpisane i wyreżyserowane zadania poboczne.

Również więc w tym aspekcie, twórcy podnoszą sobie poprzeczkę i chcą sprawić, by jeszcze lepsze słowa gracze wypowiadali w rozmowach o zadaniach pobocznych w nadchodzącym Cyberpunk 2077. Phillip Weber, będący projektantem zadań w CD Projekt RED, po zakończeniu prac nad ostatnią częścią Wiedźmina, postanowił przy nowej produkcji pójść krok dalej. Dlatego też, zadaniami pobocznymi oraz dodatkowymi aktywnościami, jakie czekają na nas w Night City zajmuje się odpowiedzialny tylko za to zespół. To znaczny rozwój względem poprzedniej produkcji studia i z pewnością będziemy w stanie to odczuć.

Po premierze Wiedźmina 3: Dziki Gon, zdecydowaliśmy się powołać nowy zespół, który skupił się tylko na tworzeniu zadań oraz innych aktywności, które mają znaczenie i wypełniają ten wspaniały świat. Chcieliśmy dać graczom szereg pomniejszych do realizowania rzeczy, które jednak będą unikalne i znaczące dla rozgrywki. 

Trzymamy kciuki, żeby wszystkie zadania w Cyberpunk 2077 stały na równie wysokim, satysfakcjonującym nas poziomie. Zarówno te poboczne, jak i trzymające się głównej linii fabularnej. Pamiętacie swój ulubiony quest z Wiedźmina 3: Dziki Gon?

Więcej informacji na temat nowej gry CD Projekt RED na naszym portalu:

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/cyberpunk-2077-dev-set-up-a-team-dedicated-to-maki/1100-6469529/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077