Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.09.2019 16:00
Cyberpunk 2077 - poznaliśmy specyfikację, na której odtworzono zapis rozgrywki!
3006V

Cyberpunk 2077 - poznaliśmy specyfikację, na której odtworzono zapis rozgrywki!

Firma Nvidia, za pośrednictwem konta Twitter, publikuje nowe informacje na temat najnowszego gameplaya gry Cyberpunk 2077.

Zgodnie z zapowiedziami krakowskiego studia CD Projekt Red, 30 sierpnia został udostępniony, 15 minutowy zapis rozgrywki z gry Cyberpunk 2077. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć gameplaya, macie okazję zrobić to właśnie teraz. Pod spodem wrzucam film w rozdzielczości 4K. Materiał prezentuje nam między innymi dwie klasy postaci, "silnego solo" koncentrującego się na załatwianiu spraw za pomocą swoich atutów fizycznych oraz "netrunnera", który jest przeciwieństwem omawianej przed chwilą klasy. Jego styl działania polega na cichym, rozważnym podejściu. Będziemy mogli przejmować kontrolę nad otoczeniem, zdezorientować otaczających nas wrogów i przejść niezauważenie. Poznaliśmy również jedną z sześciu dostępnych w grze dzielnic, Pacificę oraz dwa rządzące tam gangi. Resztę do odkrycia zostawiam Wam.

Firma Nvidia, za pośrednictwem konta Twitter, podzieliła się z nami informacjami, z których wynika, że zapis rozgrywki został nagrany na platformie PC. Dowiadujemy się, że komputer został wyposażony w najmocniejszą kartę z serii RTX, mianowicie RTX 2080 Ti - w gameplayu, jak możemy się domyślić - wykorzystano technologię raytracing. O tym, że raytracing zostanie wykorzystany w najnowszym hicie warszawskiego studia, wiadomo nie od dzisiaj. Do momentu udostępnienia rozgrywki, mogliśmy zadowolić się tylko screenami. Teraz możemy zobaczyć, jak ta technologia sprawdza się podczas zabawy. W sieci pojawia się dużo komentarzy negatywnych, w których gracze narzekają, że produkcja zaliczyła "downgrade". A co Wy o tym sądzicie?

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 zapowiedziany jest na 16 kwietnia 2020 roku. Platformy, na których zostanie udostępniona produkcja to: PC, XONE, PS4 oraz Google Stadia. Od pewnego czasu możemy składać zamówienia pre-orderowe. 

O grze, warto przeczytać:

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 gameplay