Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.09.2019 18:10
Cyberpunk 2077 nowy screen
1481V

Cyberpunk 2077 na nowym zdjęciu promującym

CD Projekt RED odkrywa coraz więcej kart przed planowaną na kwiecień premierą. Właśnie podzielili się nową, mroczną grafiką z gry, która przedstawia naszego protagonistę. 

Cyberpunk 2077 to bez wątpienia jedna z najgorętszych premier pierwszej połowy przyszłego roku. CD Projekt RED zawiesiło sobie niezwykle wysoko poprzeczkę ostatnią częścią gier o Wiedźminie, ale wiele wskazuje na to, że nie zamierzają zejść poniżej ustalonego poziomu. 

Jak to zazwyczaj bywa, im bliżej premiery, tym więcej materiałów z konkretnej produkcji. W tym przypadku jest podobnie. Na oficjalnym koncie gry, na Twitterze, zamieszczono właśnie niezwykle klimatyczną grafikę. Widzimy nań naszego protagonistę zwanego V, na jego futurystycznym jednośladowcu - Yaiba Kusanagi.

Na zrzucie ekranu w oczy rzuca się swoista "ognista" aura, która go spowija. W tle możemy dojrzeć palące się beczki oraz leżące na ziemi śmieci. Wszystko bardzo mocno zalatuje klimatem świata po apokalipsie - wszędzie brud, szarość i dym. Trzeba przyznać, że przytłaczająca atmosfera się wręcz wylewa! Zresztą, oceńcie sami. 

Cyberpunk 2077 ma zadebiutować planowo 16 kwietnia 2020 roku. 

Więcej o rzeczonym tytule:

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077