Tytus Stobiński Tytus Stobiński 05.09.2019 15:24
V Cyberpunk 2077
3658V

Cyberpunk 2077 z nowymi screenami ukazującymi pięknie wykonane modele postaci

Do sieci napłynęły nowe grafiki pokazujące ważne dla fabuły Cyberpunk 2077 postacie. Spójrzcie jak prezentują się one na screenach.

Wczorajsze ogłoszenie o trybie multiplayer w nadchodzącym Cyberpunk 2077 podzieliło nieco fanów gry na dwa obozy. Część z nich uważa, że dodatkowy tryb będzie idealnym dopełnieniem oczekiwanej gry i pozwoli na dłużej poświęcić się zabawie w grę twórców Wiedźmina 3: Dziki Gon. Druga strona natomiast, jest zdania, że umieszczanie go w rgp jest zbędne i jedynie zajmie czas, który twórcy mogliby poświęcić na dopracowanie historii dla pojedynczego gracza.

To samo tyczy się informacji, że większość cut-scenek, jakie będą zawarte w grze, ujrzymy z perspektywy pierwszej osoby. Jak tłumaczy developer, zabieg ten ma służyć lepszemu zagłębieniu się w wykreowany świat, jednak gracze obawiają się, że w ten sposób CDPR chce ukryć techniczne mankamenty produkcji.

Dziś jednak mamy dla Was paczkę świeżych screenów, które prezentują wykonane z dbałością modele postaci, które mogliśmy już widzieć za sprawą fragmentów rozgrywki prezentowanych przez CD Projekt RED. Obrazki znajdziecie jak zwykle w naszej galerii i trzymajmy kciuki, by tak właśnie postaci wyglądały podczas samej rozgrywki.

Warto również przeczytać na naszym portalu:

 

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077