Iza Łęcka Iza Łęcka 09.09.2019 07:30
JoyCony NintendoSwitch
1422V

Nintendo Switch może otrzymać wyginane Joy-Cony. Nintendo patentuje urządzenie

Nintendo najwidoczniej pracuje nie tylko nad specjalnym urządzeniem do fitnessu. Firma postanowiła zarejestrować nową wersję Joy-Conów, które posiadają zawias. Sprzęt został zaprezentowany na rysunku.

W ubiegłym tygodniu Nintendo zaprezentowało tajemnicze urządzenie do ćwiczeń, które zostanie przedstawione już w najbliższy czwartek. Pewnie nie możemy liczyć na pokaz jeszcze jednego sprzętu, ale możecie mieć pewność, że Nintendo coś kombinuje.

Japoński oddział Nintendo zarejestrował nowe Joy-Cony, które na pierwszy rzut oka nie różnią się znacząco od aktualnie dostępnego modelu na rynku. Kontrolery posiadają jednak zawiasy pozwalające wygiąć górną część sprzętu.

Nie możemy potwierdzić, czy taka wersja Joy-Conów kiedykolwiek trafi do sprzedaży, ale jak widać firma wciąż stara się usprawnić swoją propozycję oferując graczom nowe doświadczenie. Potraficie wyobrazić sobie sensowne zastosowanie takiej funkcji? Ja mam duży problem, ale jak wiadomo inżynierowie Nintendo często potrafią zaskoczyć nietypowymi pomysłami.

Nintendo Switch JoyCony 2.0

Na naszym portalu przeczytacie również o:

Źródło: https://gamingbolt.com/nintendo-has-filed-a-patent-for-hinged-joy-con-controllers

Tagi: joy-con Nintendo nintendo switch

Nie przegap