Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.09.2019 16:14
Astral Chain podziękowania dla fanów
681V

Astral Chain. PlatinumGames dziękuje fanom za ciepłe przyjęcie gry

PlatinumGames udostępniło na swoim Twitterze specjalną, uroczą pracę graficzną, z okazji niezwykle ciepłego przyjęcia ich najnowszego tytułu przez fanów z całego świata. 

Astral Chain jeszcze przed premierą typowane było na kolejny hit, na Nintendo Switch. Po premierze okazało się, iż oczekiwania zostały w pełni spełnione. Gracze są zadowoleni, a recenzenci bardzo pozytywnie ocenili rzeczony tytuł (świadczy o tym średnia 88 punktów na MetaCritic). 

Twórcy gry, PlatinumGames, nie kryją zadowoleni takim stanem rzeczy i na każdym kroku dziękują społeczności za ciepłe przyjęcie. Właśnie udostępnili na swoim koncie, na Twitterze, niezwykle uroczy obrazek. Jego autorem jest niejaki Hajime Kimura, a studio przekazuje nań podziękowania za granie w swój najnowszy projekt.

Trzeba przyznać, że niezwykle przyjemnie jest patrzeć, jak studio w tak kreatywny sposób dziękuje fanom za wspieranie ich tytułu. Radość twórców nie jest jednak zaskoczeniem, albowiem Astral Chain ukazało się na hybrydową konsolę od Nintendo 30 sierpnia i już zdążyło podbić wiele rankingów sprzedaży! 

Jeśli grafika wyjątkowo do Was trafiła, to możecie zobaczyć ją w galerii poniżej, w pełnej rozdzielczości! 

Źródło: Twitter

Tagi: Astral Chain Nintendo PlatinumGames