Iza Łęcka Iza Łęcka 06.09.2019 07:30
Nintendo Switch Fitness
1676V

Nintendo Switch otrzyma sprzęt do ćwiczeń. Nintendo pokazuje nowe „doświadczenie”

Nintendo nie marnuje żadnej okazji do rozbudowania doświadczenia graczy. Korporacja opracowuje kolejny sprzęt, który ma sprawić, że jeszcze częściej będziemy korzystać z Nintendo Switcha. Japończycy zaprezentowali specjalną obręcz do ćwiczeń.

Na aktualnej generacji tylko okazjonalnie mogliśmy wymęczyć się przed ekranami telewizorów. Nintendo chce to zmienić – inżynierowie z Japonii opracowują urządzenie do fitnessu. Sprzęt będzie współgrał z Joy-Conami, a najpewniej specjalna aplikacja pozwoli śledzić trening i przedstawi ćwiczenia, zapewniając tym samym odpowiedni trening.

Big N zapowiedziało „nowe doświadczenie” czyli urządzenie o wyglądzie sprężystego koła, do którego dołożymy kontrolery z Nintendo Switcha, by następnie rozpocząć wygibasy. Firma pokazuje, że z nowej technologii korzystają gracze z całego świata, prezentując dość specyficzny ich wizerunek – Nintendo to kolejna korporacja, która pokazuje uśmiechniętych i cieszących się ludzi, którzy męczą się podczas treningu.

Dzisiaj otrzymaliśmy wyłącznie zajawkę – pełna prezentacja sprzętu odbędzie się za tydzień. Tajemniczy gadżet to kolejna po Nintendo Labo ciekawostka, która ma rozbudować zabawę z wykorzystaniem Nintendo Switcha.

Niech to nie będzie dla Was dużym zaskoczeniem – Big N ma ogromne doświadczenie w prezentowaniu sprzętu, który pozwalał graczom rzeźbić swoje sylwetki. Nintendo Wii Fit i Nintendo Wii Fit Plus osiągnęło wspólnie sprzedaż ponad 43,8 mln egzemplarzy.

Więcej o grach na Nintendo Switcha przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Nintendo Nintendo Switch switch