Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 07.09.2019 18:31
Gears 5 zablokowane w Chinach za "specyficzny problem"
2068V

Gears 5 zablokowane w Chinach za "specyficzny problem"

Do graczy z Chin doszła dzisiaj smutna wiadomość. Najnowsze dzieło studia The Coalition, Gears 5 zostało zablokowane za "specyficzny problem".

Nie możecie doczekać się premiery Gears 5? Jeśli tak - cieszcie się, że nie jesteście mieszkańcami Chin. Właśnie dzisiaj ogłoszono, że najnowsza produkcja od zespołu The Coalition, została zablokowana za - jak to uznał przedstawiciel studia o pseudonimie TC Octus - "specyficzny problem". "Musieliśmy wstrzymać sprzedaż i przyjmowanie zamówień przedpremierowych w Chinach. Obecnie badamy sprawę, jeśli pojawi się więcej informacji, poinformujemy Was." - napisał

Na razie nie wiadomo, co miał na myśli mówiąc o problemie wydaniu gry w tym kraju, jednak jak pamiętamy - poprzednia odsłona serii, Gears of War 4 również została zablokowana w tym kraju za brutalne treści. Możliwe, że tym razem problem jest taki sam. 

Gears 5 swoją oficjalną premierę ma już za 3 dni! Użytkownicy, którzy posiadają Xbox Game Pass Ultimate mają już możliwość grania. Ostatnio pisaliśmy o porównaniu graficznym pomiędzy konsolą Xbox a PC. 

O grze warto przeczytać:

 

Tagi: Gears 5 microsoft The Coalition