Iza Łęcka Iza Łęcka 05.09.2019 09:32
Will Poulter LOTR
1606V

Władca Pierścieni z nowym bohaterem. Aktor znany z Millerowie i Midsommar z ważną rolą

Amazon aktualnie karmi świat małymi informacjami na temat serialu ze świata „Władcy Pierścieni”. Firma potwierdziła ogromny budżet, natomiast powoli też poznajemy obsadę zaangażowaną w produkcję. Will Poulter otrzymał jedną z głównych ról.

Serial w świecie „Władcy pierścieni” zapowiada się na jedną z bardziej znaczących produkcji, angaż do projektu jest więc dla aktorów wielkim wyróżnieniem. Nie tylko ze względu na ogromny budżet wyłożony przez Amazon, ale produkcja ma szansę osiągnąć ogromny sukces, a twórcy zapowiedzieli prace nad wieloma sezonami. Każdy aktor, któremu uda się załapać na jedną z głównych ról, ma pewność, że przez kilka lat będzie wcielał się w bohatera.

Jednym z takich szczęśliwców został właśnie Will Poulter – Brytyjczyk wystąpił między innymi w komedii „Millerowie”, serii „Więzień labirytnu”, a w ostatnich latach mogliście go oglądać w horrorze „ Midsommar” oraz „Black Mirror: Bandersnatch” od Netflixa.

Poulter jest drugim aktorem, który będzie związany z „Władcą Pierścieni” od Amazonu. Wcześniej potwierdzono, że Markella Kavenagh („Romper Stomper”, „My First Summer”) wcieli się w bohaterkę o imieniu Tyra. Aktualnie nie potwierdzono, kim zostanie Poulter.

Serial „Władcy Pierścieni” jest jednym z najważniejszych produkcji Amazonu, która ma stanąć do walki z największymi projektami Netflixa, HBO oraz Disneya. Scenarzyści osadzili historię w Drugiej Erze, a zgodnie z przeciekami – korporacja wyłożyła na dwa sezony okrągłe 500 mln dolarów. Filmowa trylogia „Władcy Pierścieni” kosztowała 281 mln dolarów, a HBO przeznaczało na kolejne sezony „Gry o tron” po około 100 mln dolarów.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: https://variety.com/2019/tv/news/lord-of-the-rings-series-amazon-will-poulter-cast-1203321951/

Tagi: Amazon serial serial władca pierścieni władca pierścieni