Iza Łęcka Iza Łęcka 04.09.2019 22:42
Nintendo Direct zaproszenie
722V

Nintendo Direct. Oglądajcie z nami prezentację gier na Nintendo Switcha

Nintendo od połowy roku systematycznie bombarduje graczy mocnymi i niezwykle ciekawymi grami. Japończycy nie mówią dość i chcą już wkrótce zalać nasze konsole kolejnymi hitami. Na jakie gry musimy przygotowywać Joy-Cony? Na to pytanie odpowie dzisiejszy Nintendo Direct. Zapraszamy do wspólnego oglądania.

Nintendo nie zawodzi graczy, którzy każdą wolną chwilę spędzają z Joy-Conami w łapach. Firma stale oferuje graczom nowe i ciekawe produkcje, a druga połowa roku to prawdziwe zatrzęsienie jednocześnie mocnych i ekskluzywnych gier.

Na jakie tytuły możemy jeszcze czekać? Dokładna prezentacja rozpocznie się ze środy na czwartek o godzinie 24:00. Podczas Nintendo Direct zobaczymy 40 minut konkretów dotyczących tytułów, które jeszcze w tym roku trafią na konsolę Big N.

Jeśli zamierzacie oglądać prezentację – zapraszamy do wspólnego komentowania wydarzenia. Natomiast jeżeli musicie rano wstać do pracy/szkoły, to zapraszamy na nasz portal z samego rana, gdzie znajdziecie szczegółowe podsumowanie Nintendo Directa.

Warto sprawdzić:

Tagi: Nintendo Nintendo Direct