Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.09.2019 18:25
Greak: Memories of Azur na Nintendo Switch
508V

Greak: Memories of Azur. Zwiastun zapowiadający grę na Nintendo Switch

Podczas trwającego własnie PAX West 2019, zapowiedziano oficjalne nadejście nowej, ślicznie wyglądającej gry od studia Bromio.

Twórcy gry, Bromio oraz jej wydawcy, Navegate Entertainment, zapowiedzieli dziś oficjalnie swój najnowszy projekt. Podczas trwającego obecnie PAX West 2019, zapowiedzieli, że Greak: Memories of Azur pojawi się na Nintendo Switch!

Rzeczony tytuł wygląda po prostu ślicznie. Ogromnie pozytywne wrażenie wywiera fakt, iż animacja w grze była rysowana ręcznie. Wszystko utrzymane zostało w formule klasycznych gier platformowych 2D, więc bez wątpienia zainteresuje wszystkich fanów tego typu produkcji. 

Oto jak o grze mówią sami twórcy:

W tej przygodzie gracz wejdzie w rolę trójki rodzeństwa: Greaka, Adary oraz Raydela, którzy muszą przedostać się przez tereny Azur. Możliwe będzie przełączanie się pomiędzy nimi, aby w odpowiednim momencie skorzystać z konkretnej umiejętności i uporać się z inwazją Urlagów.

Greak: Memories of Azur trafi na Nintendo Switch już w przyszłym roku, a teraz warto zapoznać się ze zwiastunem, który udostępniono przy okazji zapowiedzi:

Sprawdź też:

Źródło: https://nintendoeverything.com/greak-memories-of-azur-announced-for-switch/

Tagi: Bromio Greak: Memories of Azur