Iza Łęcka Iza Łęcka 02.09.2019 13:01
ori and the blind forest switch
1199V

Ori and the Blind Forest na Nintendo Switch w dobrej cenie. Zobaczcie gameplay

Ori ponownie rusza ze swoją pierwszą przygodą, tym razem na konsoli od Big N. Sprawdźcie z nami 20 minutowy gameplay z rozgrywki. Poznaliśmy cenę gry.

Ori and the Blind Forest jest kolejnym tytułem potwierdzającym niezwykle mocną końcówkę roku dla wszystkich sympatyków Nintendo Switcha. Ta niezwykle dobrze przyjęta produkcja Moon Studios już 27 września będzie miała swoją premierę na japońskiej hybrydzie. 

Jeżeli chcielibyście ponownie zatonąć w tajemniczym lesie poznając jego zakamarki z Orim to mamy dla Was informację – twórcy potwierdzili cenę gry, która będzie wynosić 19,99 dolarów (niemal 80 złotych).

Poniżej możecie sprawdzić jak tytuł spisuje się na konsoli Big N – 20 minut z gry pozwala nam się zatopić w odmętach magicznego lasu. Gameplay z tegorocznego PAX West przedstawia jak płynnie prezentuje się rozgrywka oraz jak sprawnie duch lasu potrafi poradzić sobie z wszystkimi elementami zręcznościowymi tej platformówki.

Musimy podkreślić, że twórcy Ori and the Blind Forest: Definitive Edition postanowili nieco dodać nowych treści, by jeszcze mocniej uprzyjemnić zabawę oraz wsłuchali się w głosy graczy w zastosowanych zmianach. Poznajmy 4 nowe lokacje, zasmakujmy w tajnych skrytkach, a przemieszczanie się po świecie jest jeszcze szybsze dzięki teleportacji. Jednocześnie dodano łatwy poziom trudności, który z naszej drogi usunie najgorsze elementy poznawanego świata.

Planujecie ponownie zawitać w magicznym świecie razem z Orim?

O Nintendo przeczytacie również na naszym serwisie:

Źródło: https://wccftech.com/ori-and-the-blind-forest-switch-price/

Tagi: Microsoft Moon Studios Nintendo Nintendo Switch ori and the blind forest