Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 04.09.2019 16:49
Telltale Games. Studio odświeża swoje social media, The Wolf Among Us w planach?
551V

Telltale Games. Studio odświeża swoje social media, The Wolf Among Us w planach?

Zmartwychwstałe studio Telltale Games, postanowiło odświeżyć swój oficjalny profil na Facebooku. Na głównym zdjęciu widzimy Wilka, głównego bohatera gry The Wolf Among Us.

Ostatnio pisaliśmy o chęci powrotu doTales from the Borderlands, którą wyraził Sam Winkler, scenarzysta produkcji Borderlands 3. Wczoraj, 3 września, zespół Telltale Games postanowił zreanimować nieużytkowany od 8 maja, oficjalny profil. Na głównym zdjęciu widzimy Wilka, głównego bohatera gry The Wolf Among Us. Użytkownicy, którzy mieli nadal polubioną stronkę "Telltale Games", po zobaczeniu zdjęcia, nabrali nadziei, że kolejna część tytułowego bohatera jest w planach - zobaczcie sami sekcję komentarzy. Po chwili zostało zmienione również tło - tym razem przedstawiało ono Batmana i Jokera z gry Batman The Telltale Series.

Przypomnijmy, że prawa do obu tych gier należą do amerykańskiego zespołu. Taki ruch na pewno zwiastuje w bliskim czasie konkretne informacje. Wiemy również, że przed upadkiem studia, osoby zatrudnione pracowały nad drugą częścią wilka. Może projekt został kontynuowany, tylko że na nowym silniku? The Wolf Among Us to gra przygodowa typu point-and-click wydana w formie odcinkowej na PlayStation 3, Xboxa 360, PlayStation Vita i urządzenia mobilne, a nieco później na PS4 i XONE. Za jej produkcję odpowiadało studio Telltale Games specjalizujące się w produkcjach tego typu. Tytuł oparto na uniwersum komiksu pt. Fables.

 

Tagi: Telltale Games the wolf among us