Tytus Stobiński Tytus Stobiński 03.09.2019 11:40
Star Wars
3110V

„Rise of Skywalker” będzie spójne z rozpoczętą przez J. J. Abramsa wizją. Reżyser uspokaja fanów

Nowa trylogia Gwiezdnych Wojen nie każdemu przypasowała, ale z pewnością nie przeszkodziło jej to w osiągnięciu popularności z racji słynnego uniwersum. 

Tymczasem już w grudniu będziemy świadkami jej zakończenia, a za kamerą ponownie stanął „Przebudzenia Mocy”, J. J. Abrams. Jak poinformował on w niedawno udzielonym wywiadzie, nowa odsłona będzie utrzymana w podobnym tonie. Jeśli więc należycie do grona, którym nowe „Gwiezdne Wojny” nie podeszły, to najnowsza część raczej tego nie zmieni. Inaczej będzie wyglądała sytuacja, jeżeli Epizod VII oraz VIII trafiły w Wasze gusta. 

Reżyser stwierdził, że „Ostatni Jedi”, pomimo zmiany człowieka stojącego za kamerą, nie pokrzyżował jakkolwiek planów związanych z przedstawioną historią i ostatnia część trylogii zamknie całą opowieść tak, jak zostało to już dawno zaplanowane. Nie ma więc obaw, że „Rise of Skywalker” będzie niespójne i nie wyjaśni wcześniej rozpoczętych wątków. Wedle zapewnień wszystko ma zostać zamknięte przemyślaną i pasującą fanom uniwersum klamrą. 

A jakie jest Wasze zdanie na temat nowej trylogii? Spełniła Wasze nadzieje?

Warto również przeczytać:

 

Tagi: Disney gwiezdne wojny epizod ix j. j. abrams