Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.08.2019 21:06
Obi-Wan Kenobi
3212V

Obi-Wan Kenobi powróci! Ewan McGregor szykuje się do wielkiej roli

Ewan McGregor nie może narzekać na brak ciekawych produkcji, ale według najnowszych doniesień, aktor szykuje się do wielkiej roli. Brytyjczyk powróci jako Mistrz Jedi i przedstawić nową historię Obi-Wana Kenobiego.

Już dobre pięć lat temu pojawiły się plotki dotyczące solowego filmu prezentującego losy Obi-Wana Kenobiego. Produkcja nigdy oficjalnie nie otrzymała zielonego światła, jednak najwidoczniej Disney w końcu znalazł rozwiązanie na tę historię.

Dziennikarze Cinelinx dotarli do niezwykle interesujących wieści – Ewan McGregor podpisał już umowę z Disneyem i powróci do roli Obi-Wana Kenobiego. Aktor ma jednak nie otrzymać solowego filmu a... Serial dla Disney+. Redakcja otrzymała taką informację od dwóch niezależnych źródeł.

Wiadomość jest niezwykle ciekawa z jednego powodu – jeśli Disney zdecydował się na zdobycie podpisu od aktora, to prace na planie mogą ruszyć w przeciągu najbliższych miesięcy. Ewan McGregor musiał już ustalić harmonogram prac i odpowiednio dostosować go do swojego planu.

Wiadomość pojawia się na tydzień przed D23 Expo 2019 (23-25 sierpnia) – nie jest to podobno przypadek, bo wydarzenie będzie niezwykle istotną imprezą dla całego uniwersum Gwiezdnych wojen. Na show poznamy nowe informacje dotyczące filmów oraz seriali ze świata Star Wars.

Polecamy również na naszym serwisie:

Źródło: http://www.cinelinx.com/movie-news/movie-reviews-movie-news/exclusive-ewan-mcgregor-signs-on-for-obi-wan-kenobi-return/

Tagi: ewan mcgregor gwiezdne wojny Obi-Wan Kenobi star wars