Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 25.08.2019 08:54
Gwiezdne Wojny: Skywalker Odrodzenie. Zobaczcie świetny plakat filmu
2303V

Gwiezdne Wojny: Skywalker Odrodzenie. Zobaczcie świetny plakat filmu

Gwiezdne Wojny: Skywalker odrodzenie zobaczymy w kinach już pod koniec tego roku, tym samym żegnając się z wielką sagą tytułowego rodu Skywalkerów. Z okazji targów D23 Expo Disney podzielił się z nami plakatem filmu.

Teorii dotyczących rozwoju fabuły w dziewiątym epizodzie Gwiezdnych wojen jest już cała masa, a oficjalny powrót imperatora Palpatine'a jeszcze bardziej podgrzał atmosferę i rozbudził wyobraźnię fanów. 

Teraz na D23 Expo Disney zaprezentował oficjalny plakat filmu Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie, który jak na standardy tej serii jest bardzo nietypowy i schludnie zaprojektowany. Zamiast plejady kilkunastu głównych postaci mamy na nim jedynie Rey walczącą z Kylo Renem oraz obserwującego ich ducha Palpatine'a.

Plotki głoszą, że już w poniedziałek możemy zobaczyć najnowszy zwiastun nadchodzącej opowieści, co jest dosyć prawdopodobne i możemy już szykować się na kolejną dawkę emocji. Jeśli zaś chodzi o plotki dotyczące jego zawartości, raczej bym w nie nie wierzył, bo w Sieci pojawiło się już kilka naprawdę dziwacznych opisów - jeden z nich twierdzi, że Rey przejdzie na Ciemną stronę Mocy.

Więcej  o D23 Expo:

Tagi: d23 expo Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie