Tytus Stobiński Tytus Stobiński 19.08.2019 12:38
Borderlands 3
622V

Borderlands 3 na Xboksie One X również pokaże pazur

Dodatkowa moc, jaką posiada Xbox One X jest bardzo chętnie wykorzystywana przez twórców, którzy tylko są w stanie skutecznie poprawić dzięki niej jakość oraz działanie swoich gier.

Doświadczenie, jakie posiada studio Gearbox Software nie pozwoliłoby developerowi przejść obojętnie obok dodatkowych pokładów mocy, jakie oferuje Xbox One X. Dlatego też, Borderlands 3 nie tylko na PlayStation 4 Pro, ale także na mocniejszej konsoli Microsoftu pokaże prawdziwy pazur. Podczas rozmowy z redakcją portalu windowscentral Chris Brock, producent trzeciej części Borderlands zdradził, nad czym pracuje cały zespół.

Podstawowa wersja Xboksa One zagwarantuje nam w grze 30 klatek na sekundkę, ale jak zdradził Brock, developer zaoferuje jednak lepszą jakość w przypadku mocniejszej konsoli, gdzie oczywiście otrzymać mamy wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 4K, Wiemy także, że twórcy starają się osiągnąć 60 klatek na sekundę, jednak nie jest to wciąż nic pewnego, ponieważ obecnie pracownicy "robią co mogą" by osiągnąć ten efekt.

Więcej na ten temat do przeczytania na naszym portalu:

 

Źródło: https://gamingbolt.com/borderlands-3-will-probably-offer-4k-30-fps-or-1080p-60-fps-options-on-xbox-one-x

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software

Nie przegap