Iza Łęcka Iza Łęcka 29.08.2019 09:46
The Dark Pictures: Little Hope
551V

The Dark Pictures: Little Hope w 2020 roku. Nowa część antologii od twórców Until Down

Supermassive Games kontynuuje prace w klimacie horrorów. Zapowiedziano kolejną część z serii Dark Pictures – Little Hope. Na nową klimatyczną historię nie będziemy musieli czekać zbyt długo.

The Dark Pictures: Man of Medan swoją premierę ma już 30 sierpnia. Dla twórców jednak prace się nie skończyły – wiemy, że powstaje kolejna część antologii. Opowieść o poszukiwaniach na zatopionym statku z czasów II wojny światowej miała zapoczątkować cykl The Dark Pictures Anthology, będącego efektem współpracy pomiędzy Supermassive Games a Bandai Namco Entertainment.

Z The Dark Pictures: Little Hope będziemy mogli zapoznać się już w 2020 roku. Twórcy Until Down udowodnili nam już nieraz, że potrafią tworzyć całkiem klimatyczne produkcje, a zapowiedziana przez nich seria The Dark Pictures Anthology tylko potwierdza, że zespół najbardziej lubi straszyć graczy. Kolejna odsłona antologii pozwoli nam zapoznać się z całkiem nową historią – na zamieszczonym teaserze możemy dostrzec nowe miejsce rozgrywki – tym razem trafimy do Little Hope.

Jak większość tytułów wychodzących spod rąk Supermassive Games spodziewajmy się filmowej historii o nieliniowej i wielowątkowej fabule. W przypadku Man of Medan deweloperzy zapewniali o wielu zakończeniach i 69 możliwych opcjach zabójstw postaci, pozostaje nam więc czekać co przerażającego tym razem przygotują dla nas pracownicy studia.

Od wczoraj natomiast możecie zapoznać się z naszą recenzją najnowszego The Dark Pictures: Man of Medan.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Supermassive Games the dark pictures anthology The Dark Pictures: Little Hope The Dark Pictures: Man of Medan

Nie przegap