Tytus Stobiński Tytus Stobiński 23.08.2019 13:57
Kustosz
793V

The Dark Pictures: Man of Medan na premierowym zwiastunie. Śmierć, chciwość i Mozart ma nas zachęcić do zakupu

The Dark Pictures: Man of Medan już za tydzień wyląduje na sklepowych półkach, a następnie na dyskach naszych konsol. Warto więc jeszcze przed premierą zainteresować się zwiastunem premierowym.

Men of Medan, pierwsza część ambitnej trylogii The Dark Pictures, jaką Supermassive Games zamierza w najbliższych latach zrealizować, zadebiutuje już 30 sierpnia, Tytuł skupi się na wyprawie grupy przyjaciół, którzy skuszeni historiami wyruszają otwarty ocean, by zwiedzić osiadły od lat na dnie wrak. Jak jednak najczęściej w takich filmowych historiach bywa, nie są oni świadomi zła, jakie czyha na nich w podwodnych odmętach.

Najnowsza, premierowa zajawka przypomina nam więc o historii, na jakiej gra się skupi, miksując to z urywkami starego gameplayu okraszonego kilkoma nowymi scenami. Narratorem w trailerze jest kustosz, którego zadaniem jest przekazanie nam wszystkich opowieści o miłości, nienawiści, chciwości oraz o życiu i śmierci. Całość dopełniona jest akompaniamentem Lacrimosy autorstwa Mozarta.

Więcej na temat The Dark Pictures: Man of Medan:

 

Źródło: https://gamingbolt.com/man-of-medans-launch-trailer-reintroduces-us-to-the-games-horror-setting

Tagi: Bandai Namco Supermassive Games The Dark Pictures: Man of Medan