Iza Łęcka Iza Łęcka 16.07.2019 10:52
bohater man of medan na tle statku
776V

The Dark Pictures: Man of Medan zaprezentuje aż 69 sposobów na śmierć głównych bohaterów

Do premiery The Dark Pictures: Man of Medan pozostało mało czasu, bowiem pozycja od Supermassive Games wystartuje już 30 sierpnia. Twórcy więc prześcigają się w promocji narracyjnego horroru – tym razem mówiąc o wielu sposobach na uśmiercenie głównych bohaterów.

The Dark Pictures: Man of Medan zapowiadana jest jako pozycja o bardzo rozgałęzionej i wielowątkowej fabule – pomimo iż historia przygotowana jest na około 5 godzin gry, twórcy na pierwszy plan wysuwają intensywność doznań. Dzięki rozgałęzionej narracji, by doświadczyć wszelkich smaczków pozycji, będziemy musieli kilkakrotnie zasiadać przed konsolą – Supermassive Games najwidoczniej na tym opiera podsycenie zainteresowania grą.

The Dark Pictures: Man of Medan z bogatymi trybami gry wieloosobowej. Zagramy przez sieć i na kanapie!

Śmierć jest kluczowym elementem fabuły. Jako nurkowie żądni przygód, którzy pragną odnaleźć statek z czasów II wojny światowej, wpakujemy się w niezłe tarapaty. 5 głównych bohaterów wszelkimi możliwymi sposobami będzie próbowało uniknąć wszelkich krytycznych obrażeń, a to nie będzie takie proste.

Jeden z twórców, Pete Samuels w wywiadzie dla GamesBeat podkreślił, że sposobów na uśmiercenie głównych postaci jest naprawdę sporo:

"Jest znacznie więcej treści. Powiedzieliśmy, że wszystkie pięć postaci może żyć lub umrzeć, ale jest 69 różnych opcji umierania . Aby zobaczyć wszystkie z nich, trzeba zagrać przynajmniej osiem lub dziewięć razy. Oferujemy znacznie więcej treści rozgałęzionych. Oczywiście damy ludziom więcej możliwości gry, z trybem kooperacji na kanapie, Movie Night oraz trybem Shared Story [...]. To jest coś, co planowaliśmy zrobić, aby znalazło się więcej powodów do gry."

Jak wskazuje reżyser, nie tylko dwa tryby rozgrywki kooperacyjnej przedłużą nasze przygody w grze, ale aż 69 sposobów na uśmiercenie głównych bohaterów. Dzięki temu, oraz chcąc poznać wszelkie możliwe zakończenia, polecane jest przejście gry aż 8 razy. Zapowiada się pozycja dla niezwykle zdeterminowanych graczy...

O The Dark Pictures: Man of Medan przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: https://gamingbolt.com/man-of-medan-feature-69-different-character-deaths?fbclid=IwAR1vW52cdGnZU_KTsfrVt8PW1s3paLrlHO5jtDQm5ulULr-kcYbwIYb_Pf8

Tagi: Bandai Namco Supermassive Games The Dark Pictures: Man of Medan