Iza Łęcka Iza Łęcka 29.08.2019 07:02
Cyberpunk 2077 postacie
3891V

Cyberpunk 2077 stracił wybór płci po opiniach graczy. CD Projekt RED zareagowało na informacje zwrotne

Cyberpunk 2077 otrzyma bardzo rozbudowany edytor, co jest ściśle związane z opiniami po zeszłorocznym E3. To społeczność chce większego wyboru podczas kreowania bohatera i właśnie z tego powodu zrezygnowano ze standardowego wybory płci.

Każdego dnia spływają do nas interesujące fakty dotyczące Cyberpunk 2077. Gra rozgrzewa graczy na całym świecie, a ostatnim, często podejmowanym przez fanów tematem jest pełna rezygnacja z wyboru płci. W produkcji CD Projekt RED  niewątpliwie otrzymamy wielką swobodę podczas tworzenia postaci.

Wiadomość elektryzuje graczy z całego świata, dlatego Marthe Jonkers jeszcze raz wypowiedziała się na temat personalizacji bohatera. Polskie studio zdecydowało się na rozbudowanie edytora, a tym samym usunięcie standardowego podziału na mężczyznę i kobietę, po opiniach graczy uzyskanych na E3 2018:

„Mogę to prawdopodobnie porównać do zeszłorocznego E3, po którym znacząco rozszerzyliśmy możliwości tworzenia postaci i dodaliśmy o wiele więcej rzeczy, to było odpowiedzią na to [reakcje graczy – red.].

Wysłuchaliśmy tylko tego, czego ludzie chcieli, co sądzili, że możemy poprawić... Naprawdę rozszerzyliśmy ten element, co moim zdaniem jest naprawdę ekscytujące. Możesz teraz stworzyć swoją własną postać, zmienić typ ciała, wybrać głos, który Ci się spodoba, tworzyć różne kombinacje.”

CD Projekt RED już wielokrotnie udowodnił, że czerpie z opinii graczy i zamierza dzięki informacjom zwrotnym ulepszać swoje gry:

„Naprawdę doceniamy opinie, które otrzymujemy z tych demonstracji i ciągle szukamy sposobów na ulepszenia.”

Przypominamy, że już jutro wieczorem odbędzie się prezentacja nowej rozgrywki z Cyberpunk 2077. Cały gameplay zobaczycie na naszej stronie. 

Więcej informacji na temat Cyberpunk 2077 na naszym portalu:

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/cyberpunk-character-creation-massively-expanded-following-e3-feedback/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077

Nie przegap