Iza Łęcka Iza Łęcka 26.08.2019 11:52
cyberpunk 2077 swoboda i elastyczność
1608V

Cyberpunk 2077 z ogromną swobodą. Klasy postaci zaoferują graczom znacznie więcej zabawy

Wolność i nieograniczone wręcz możliwości to zgodnie z zapewnianiami aspekty, których będziemy mogli zasmakować podczas poznawania historii w Night City. Twórcy CD Projekt RED znacznie rozszerzają katalog możliwości również w ramach klas postaci.

Zatapiając się w mrocznym i brutalnym świecie Cyberpunk 2077 będziemy mogli doświadczyć naprawdę wiele. Już wcześniej twórcy informowali o różnorodnościach mając do dyspozycji trzy główne style rozgrywki – solo, netrunner oraz techie – które pozwolą zasmakować w przeróżnych możliwościach oraz odmiennych nieco sposobach gry. Plastyczność tytułu, który dostosowuje się do gracza i jego upodobań jest jednym z celów deweloperów.

Jak stwierdził producent CD Projekt RED, Richard Borzymowski, najnowsza produkcja ich studia stawia przede wszystkim na swobodę:

"Jest sporo swobody. Bardzo często wspominamy o różnych stylach gry, prawda? Solo, Netrunner i Techie. To nie tak, że w pewnym momencie gry wybierasz jeden z tych stylów - tak go nazywamy. Można to połączyć. Możesz zbudować swoją postać w taki sposób, żeby być terminatorem z pająkiem-botem. Więc wszystko zależy od gracza. Jeśli dojdziesz do wniosku, że w ogóle nie lubisz strzelb i wolisz hakować ludzi, po prostu pójdziesz tam, rozwiniesz trochę umiejętności Netrunningu i spróbujesz, czy ci to bardziej odpowiada."

To dzięki dopracowanemu, bogatemu światu, możliwości podrasowania i aranżacji broni, ale przede wszystkim elastyczności w obranym sposobie gry, Cyberpunk 2077 pozwoli graczom mieszać wszelkie umiejętności oraz połączyć niektóre cechy charakterystyczne poszczególnych klas postaci. Elastyczność swoje odzwierciedlenie ma mieć również w realizacji zadań.

Jak wiemy, CD Projekt RED szykuje się na podbicie Tokyo Game Show 2019, podczas którego prezentowana będzie rozgrywka okraszona japońskim dubbingiem. My tymczasem szykujemy się na prezentację kolejnego gameplayu, który zobaczymy 30 sierpnia.

Sprawdźcie z nami:

Źródło: https://gamingbolt.com/cyberpunk-2077s-class-system-offers-a-lot-of-flexibility-cdpr

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077