Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.08.2019 14:05
Cyberpunk 2077 Johnny Silverhand
1319V

Cyberpunk 2077 promuje utwór Never Fade Away od zespołu Refused

CD Projekt RED kontynuuje świetną promocję Cyberpunka 2077. Polacy tym razem postanowili zaprezentować utwór, który prawdopodobnie często usłyszymy podczas przemierzania Night City. Refused przygotowało singiel zatytułowany wymownie „ Never Fade Away”.

CD Projekt RED odrobił zadanie domowe na wielu płaszczyznach. Jedną ze świetnych inicjatyw przygotowanych dla Cyberpunk 2077 jest nawiązanie ścisłej współpracy ze szwedzkim zespołem Refused. Kapela nie tylko dzieli się swoimi utworami, ale przygotowuje także zupełnie nowe kawałki specjalnie dla gry.

Polacy podzielili się dzisiaj nowym utworem „Never Fade Away” przygotowanym przez SAMURAI (w rzeczywistości właśnie szwedzki Refused) – jest to legendarna rockowa kapela z gry Cyberpunk 2077, dla której muzyka jest sposobem na zbuntowanie się i walkę z systemem. Ich wokalistą był Johnny Silverhand, w którego wciela się Keanu Reeves. Główny bohater gry jest wielkim fanem Silverhanda, jest z nim w pewien sposób połączony, a na jego kurtce oraz motocyklu widnieje właśnie nazwa „SAMURAI”.

Na pewno warto wspomnieć, że jest to drugi kawałek stworzony przez Szwedów dla Cyberpunka 2077 – wcześniej mogliśmy posłuchać „Chippin’ In”. Utwór znajdziecie także w tej wiadomości.

Cyberpunk 2077 — Never Fade Away by SAMURAI (Refused)

Cyberpunk 2077 — Chippin’ In by SAMURAI (Refused)

Polecamy również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077

Nie przegap