Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2019 22:00
Irlandczyk De Niro
1242V

Irlandczyk to jeden z najdłuższych filmów platformy Netflix

Netlix przygotowuje widzów na wielki show. Jeszcze w tym roku zobaczymy „Irlandczyka” i zainteresowani widzowie muszą przygotować sporo czasu. Jest to jeden z najdłuższych filmów w historii amerykańskiej platformy. Przygotujcie sporo popcornu.

Martin Scorsese stworzył kilka długich filmów, ale „Irlandczyk” jest największym projektem reżysera. To jednocześnie jedna z najdłuższych produkcji, która będzie dostępna na Netflix – wiadomość o czasie trwania została opublikowana przez Nowojorski Festiwal Filmowy, na którym opowieść zostanie wyemitowana.

Irlandczyk” trwa 210 minut, czyli 3 i pół godziny. Wcześniej Scorsese stworzył „Wilka z Wall Street” (180 minut) czy też „Gangi z Nowego Jorku” (168 minut), ale nadchodząca historia jest zdecydowanie najdłuższym filmem.

Pytanie pozostaje jedno – czy Martin Scorsese zaoferuje nam wielki hit, który nie wymęczy widzów po połowie? Jak wiadomo w tym wypadku nikt nie będzie musiał wyjść z kina, a wystarczy kliknąć jeden przycisk, by wyłączyć film i następnie wybrać coś innego. Mam jednak szczerą nadzieję, że tym razem Netflix dostarczy prawdziwy hit, który będzie nas trzymał przy ekranie od 1 do 210 minuty... ;)

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: https://www.gamesradar.com/the-irishman-runtime-210-minutes

Tagi: Irlandczyk martin scorsese Netflix serial

Nie przegap