Tytus Stobiński Tytus Stobiński 27.08.2019 13:45
FIFA 20 Companion App
3085V

FIFA 20 Ultimate Team Web App i Companion App z datami premier. Wiemy, kiedy uzyskamy wsparcie dla trybu FUT

Do premiery najnowsze odsłony serii Fifa pozostał już tylko miesiąc, a EA podało właśnie datę wypuszczenia dodatkowych aplikacji, za pomocą których będziemy kontrolować nasz zespół w trybie FIFA Ultimate Team.

18 września wszyscy chętni będą mogli sprawdzić tegoroczną edycję FIFA Ultimate Team Web App, czyli jak sama nazwa wskazuje, aplikacji uruchamianej przez przeglądarkę, za sprawą której zarządzać będziemy naszą drużyną w popularnym trybie FUT. Narzędzie pozwoli nam między innymi na zarządzanie klubem, zakupy w wewnętrznym sklepiku, otwieranie paczek i transferowanie naszych zawodników. Do funkcjonowania Team Web App musimy posiadać konto na platformie Origin.

20 września z kolei pojawi się aplikacja mobilna, FIFA Companion App. Jej funkcjonalność jest w zasadzie taka sama i oczywiście tak jak ta wspomniana wyżej, również będzie darmowa. Fani FIFY nie mają więc na co czekać, bowiem przy intensywnym graniu w Ultimate Team, Companion App jest czymś obowiązkowym.

A ja tylko przypomnę, że w tegorocznej odsłonie serii od EA, tryb Ultimate Team doczekał się wielu usprawnień i odświeżeń. Jak wyszły sprawdzimy już 27 września.

Więcej na temat gry FIFA 20 na naszym portalu:

 

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20

Nie przegap