Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.08.2019 21:19
FIFA 20 Volta
920V

FIFA 20 z trybem fabularnym. Gameplay z Volta Story

W FIFA 20 nie znajdziemy kolejnej przygody Alexa Huntera, ale zamiast tego otrzymamy szansę stworzenia swojego bohatera, który wyruszy na podbój małych boisk. Zobaczcie rozgrywkę z trybu Volta Story – fabularnej opowieści przepełnionej pojedynkami na ulicach wielu miast.

EA Sports postanowiło maksymalnie wykorzystać uliczną rozgrywkę. Gracze otrzymają szansę sprawdzenia szybkich spotkań, zawalczą w sieciowych meczach, a nawet poznają historię. Volta Story została zaprezentowana na pierwszej rozgrywce.

Nie możemy ocenić fabuły po zaledwie 11 minutowym materiale, ale trudno nie odnieść wrażenia, że deweloperzy stanęli przed ogromną szansą – akurat FIFA Street oferuje duży potencjał, który powinien zostać łatwo wykorzystany przez scenarzystów.

Gameplay wygląda naprawdę przyjemnie... Oby tylko historia nie zakończyła się po 5 godzinach – aktualnie twórcy nie wspominają ilu godzin będziemy potrzebować do ukończenia całej opowieści. Warto jednak zwrócić uwagę, że EA skorzystało z pomocy profesjonalnych streetowców.

Więcej na temat gier sportowych na naszym portalu:

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20

Nie przegap