Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.08.2019 20:39
FIFA 20 Bundesliga
1449V

FIFA 20 chwali się Bundesligą. Gameplay pokazuje tryb Mystery Ball

Electronic Arts wykorzystuje targi w Kolonii, by potwierdzić prace nad odpicowaniem Bundesligi w FIFA 20. Gracze mogą liczyć na ładne twarze piłkarzy, a jednocześnie opublikowano materiał prezentujący tryb Mystery Ball. Propozycja okaże się przyjemnym dodatkiem do rozgrywki ze znajomymi na jednej kanapie.

FIFA 20 zaoferuje wszystkie 36 drużyn z dwóch dywizji Bundesligi. Gracze rozegrają spotkania na 13 nowych stadionach, a deweloperzy zeskanowali głowy ponad 180 piłkarzy, by jak najlepiej odwzorować zawodników. W grze pojawi się także oficjalny pakiet transmisyjny i wszystkie kluby będą dostępne we wszystkich wariantach zabawy – oznacza to, że przykładowo piłkarze Bayernu Monachium mogą także sprawdzić swoje umiejętności w FIFA Volta (Street).

Na dodatek możemy zerknąć na Mystery Ball – tryb pozwala graczom rozegrać mecze za pomocą „tajemniczej piłki”, przez którą na ekranie dzieją się różne wydarzenia. Czasami strzelając do bramki możemy otrzymać aż trzy punkty, a innym razem łatwiej jest wykonać manewry. Autorzy w taki sposób urozmaicają House Rules.

W sumie wygląda to bardzo przyjemnie, więc miłośnicy produkcji od EA Sports powinni zacierać rączki. Wkrótce otrzymamy ostateczne szczegóły dotyczące demonstracji FIFA 20 i pewnie będziemy szykować się na wiele ekscytujących starć.

Więcej o FIFA 20:

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20